Chyba!

21. května 2010 v 8:40 | Eruvië |  News
Další den sociálního exhibicionismu nastal a světe div se, stále nepřicházejí žádné divné pocity typu: "Už zase?!" nebo "Fakt musím?" Jako před odchodem do školy. Takže jen ve zkratce předchozí den.
Dopoledne mi bylo vyhrožováno. Doslova: "Počkej, já ti dám..." Po otázce, co mi vlastně dotyčný dá (protože dárky opravdu zbožňuji), si zřejmě uvědomil, že už všechno mám, takže změnil téma  Odpoledne jsem byla svědkem, jak se dá rukou zastavit větráček na CPU. Povedlo se, opravdu je zastavitelný rukou, nicméně se odlomila lopatka a zvuk, který to vydávalo se nedal vydržet. Větráček na procesor se koupil nový a počítač začal hlásat:
CPU Fan Error!
Takže počítač dál nefunguje. Ale zpět ke včerejšku.
Včera ze mě byla nanny  po půl hodině strávené s dětmi, které mi byly svěřené jsem začala uvažovat o alkoholu jako o nejvhodnějším řešení mé tíživé situace. Kromě toho, že jsem vařila, dělala večeři, ukládala alespoň jedno dítko do postele, musela jsem poslouchat neskutečné postřehy ze života. A věřte nebo ne, ani jedna z těch věcí mi neutkvěla v hlavě. Děkuji za vynálezy moderní vědy. Pohádky zafungovaly tak, že jsem ani nevěděla, že hlídám. takže z počítače do televize pohádky a na druhém počítači seriál pro druhou slečnu (pohádky už pro ni nejsou). A byl klid až do rána. Hodná teta udělala snídani, svačinu, vypravila děti do školy a ještě teď se psychicky vzpamatovává.
Další postřehy snad v pondělí, víkend bude náročný a první část příštího týdne ještě víc. 

Pěkný víkend.

Ila

pc
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama