Málo spánku

24. května 2010 v 9:21 | Eruvië |  News
Dnes ráno jsem musela vstávat extrémně brzy, asi tak o hodinu a čtvrt dříve, než obvykle,  proto jsem se včera večer rozhodla, že půjdu spát dříve. Otevřela jsem okna, zabalila se do deky, pustila film a začala usínat. Jakmile však Češi na mistrovství světa dali gól, celé sídliště se otřáslo řevem a bylo po spánku. Samozřejmě, jsem šťastná, že jsme po delší odmlce a v médiích propírané krizi českého hokeje, vyhráli 12. titul mistrů světa, nicméně by bylo fajn, kdyby naši "zlatí" hoši dali několik gólů najednou a já měla pak šanci tvrdě usnout. Bohužel, tvrdý spánek se nekonal a dlouho do noci pak všichni (včetně těch, které hokej nezajímá) věděli, že čeští hokejisté jsou mistry světa.
"Hoši děkujem!"
Ač silně nevyspalá, nemohu jinak a přidávám se k provolání

Jak jsem slíbila, musím shrnout víkend. Přijela mi rodina, celý byt jsem tedy měla plný a nervy mírně na pochodu, ale přežila jsem. Děti dokáží být někdy opravdu nesnesitelné a jindy k zulíbání. Můj bratr mě o víkendu doslova nenáviděl a snažil se mě mlátit, sice už jsou jeho rány cítit, ale dokud je mezi námi cca 60 cm rozdíl, nemůže vyhrát.
Víkend byl ve znamení stresu i z jiného  důvodu: ZKOUŠKY. Bylo mi špatně, nevěděla jsem, co na sebe a měla pocit, že ze sebe udělám úplného hlupáka. Následující dny ukážou co a jak.

Ila
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama