Myšičko, myš, pojď ke mně blíž...

27. května 2010 v 13:14 | Eruvië |  News
Sedla jsem si k počítači, abych mohla sdělit svým čtenářům, co se za posledních 24 hodin událo nového. Sahám po myši a zjišťuji, že nefunguje, ihned mě začala jímat hrůza, ovšem problém nebyl v myši nebo v počítači, ale mezi počítačem a židlí. Ke svému notebooku momentálně myš připojenou nemám, ta patří ke stolnímu počítači, na kterém se chystám upravovat vzhled. Včera jsem si totiž trochu hrála.
Ve volných chvílích jsem třídila staré fotky, které mám v počítači. Jsou to až pět let staré obrázky, které mě zavedly do lepších i horších časů. Ovšem našla jsem pár, které mě zaujaly. S kamarádkou jsme si jednou udělaly výlet do Olomouce, zpět jsme se kromě jiného vracely také dost pozdě a aby mi má spolujezdkyně neusnula, fotila jako o život. Barvy na fotkách ve mně evokovaly různé myšlenky a především barevně vyjadřovaly mé rozpoložení. Vzala jsem tedy jednu z nich a v nejmenovaném grafickém editoru si s ní pohrála. Výsledek můžete vidět sami.
Stálo mě to hodně nervů (zvlášť díky některým rýpalům), ale povedlo se mi vytvořit vzhled, se kterým jsem do jisté míry spokojená. Samozřejmě, vždycky může být něco lepšího, ale včerejší boty mám dnes také na sobě a tlačí zase o něco méně
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama