Nové boty

26. května 2010 v 13:30 | Eruvië |  News
Snad každý člověk má nějakou svou slabost. U mě jsou to muži a boty. Vzhledem k tomu, že muži jsou v poslední době čím dál tím horší, věnuji se botám. Snad každý měsíc, s výjimkou zimy, kdy si bot kupuji vzhledem k ceně mnohem méně. Boty mám ve čtyřech poličkách. Na úklid moc nedám, takže jsou ledabyle postavené a čekají, až si jich všimnu. Kdo přijde ke mně domů, mohl by říct, že mám slabost pro oblečení, ale boty jsou mi milejší. Jak již zaznělo ve filmu "In Her Shoes," boty mi vždy jsou. Vyberu si určitý typ a svoje číslo a mohu si být jistá, že mi padnou (číslo sportovních bot mám jiné než u vycházkové či společenské obuvi).
Zpět ale k podstatě dnešního článku. Proč jsem zvolila jako dnešní téma boty? Sedím tu u počítače a moje nové krásné botičky mě neskutečně tlačí. První zátěžovou zkoušku jsem provedla v pondělí. Téměř celý rok nosím boty s nízkou podrážkou a jen v situacích, kdy to vyžaduje norma nebo kdy chci zapůsobit, si vezmu boty na podpatku, a proto na ně nejsem zvyklá. Po pondělním předvádění nových a musím podotknout, že opravdu pěkných bot, mě rozbolely snad všechny kosti dolní poloviny těla. Racionalizace typu: Pro krásu se trpí! mi opravdu moc nepomohla. Včera jsem byla zbabělá a vzala si boty na nižším podpatku a vyplatilo se  Zatímco v neděli mě nenechali spát fanoušci hokeje, v pondělí bolavé nohy, tak dnes jsem se krásně vyspala, celou noc a bez problémů. Co čert nechtěl, rozhodla jsem se opět, že chůze na vysokých podpatcích se musí trénovat a dnes opět obula nové botky. Přece se musí rozchodit. Bohužel, nerozchodily se, ba co víc, už mám rozedřenou patu do krve. Přijde tedy další fáze a to shánění náplasti, ale to až za chvíli.
Článek mám rozepsaný už 4 hodiny, proto si už nejsem jistá, co všechno jsem vlastně chtěla sdělit. Poučení z dneška: Za blbost se platí. Ovšem já jsem nepoučitelná, takže si zítra beru opět podpatky 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zelva105 zelva105 | Web | 26. května 2010 v 13:50 | Reagovat

Ahoj.
Mám novej blog, tak se tam prosím koukni.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama