Proč blog?

19. května 2010 v 11:47 | Eruvië |  News
Tenhle článek už začínám psát potřetí. Po každém zapnutí editace nového článku mě všechna slova opustí a já jen tupě zírám do obrazovky. Po několika minutách mi pokaždé dojde, že nic nevymyslím, editaci opouštím a věnuji se jiné práci. Bohužel mi následně můj zákeřný mozek naservíruje mnoho témat, skvělých  slovních obratů a vtipných bonmotů, že si je okamžitě musím zapsat. Zapnu editaci článku a hlava je znovu prázdná.
Dnes jsem se rozhodla, že konečně něco napíšu, upravím si vzhled blogu, aby byl atraktivní. Tenhle článek by měl být zdůvodněním založení blogu. Má ho dnes každý. Dlouho jsem odolávala založení si vlastního virtuálního prostoru, kam budu moct psát své  postřehy, myšlenky a názory. Bohužel po přečtení blogu, na kterém jsem byla nejednou zmiňována jsem se rozhodla, že když už se o mně píše, měla bych tím autorem být já (nehledě na to, že jsem poslední dobou plná fantastických nápadů, ovšem do doby, než se z nich chci vypsat...).
To jsou tedy mé důvody k založení blogu.
Vzhledem k tomu, že bych zde chtěla psát především pro své přátelé a známé, nečekejte zázraky. Navíc si musím nejprve osahat, která funkce k čemu slouží, tudíž ani vzhled nebude zatím nic extra
Zatím zdravím a jdu si hrát.

Ila
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama