Shrnutí

20. května 2010 v 9:22 | Eruvië |  News
Začíná mi to být jasné: Mám nového koníčka! Jen doufám, že u něj vydržím déle, než u všech předešlých. 
Včera jsem si celý den  kreslila, abych vymyslela co nejvhodnější obrázek do záhlaví. Někde se však bohužel stala chyba a já nemohla najít svou Múzu. Asi mi to mělo dojít dřív, že pokud se opět neobjeví někdo, kdo ve mně vyvolá silné emoce, kreslení ani psaní se nebude konat. Takže současný vzhled bude sice dočasný, ale nelze určit, na jak dlouho.
Dalším krokem bylo změnit název. Zatím jsem tenhle blog pojmenovala Můj svět, také pouze dočasný název, než vymyslím něco originálnějšího.
Vzhledem k tomu, že hodlám tento prostor využít jako deníček, který už před bratrem schovávat nemusím, bych každý den chtěla alespoň něco malého napsat. Proč? Protože jsem tady a protože mám chuť psát (není zaručeno, že bude i příští měsíc, ale v nejbližších dnech ano).
Takže momentálně mi z telefonu do uší hrají Crash Test Dummies, je tu pohoda a klid, nikdo neruší a já v klidu můžu dělat, co chci.
Včera večer jsme s kamarádkou dokoukaly 6. sérii Buffy. Pan Josh Whedon pozvolna přitvrdil (což bylo vidět již cca od 4. série), nicméně jsme si zkroušeně povzdechly, že chceme více Jamese Marsterse... No snad se nám touhy v sedmé sérii splní, je v plánu na dnešní odpoledne, alespoň pár dílů. V počasí, které panuje venku se stejně nedá dělat nic jiného, než zalézt pod deku a koukat na filmy :-) Po Buffy přišly totálně ztřeštěné sny, které byly svým způsobem příjemné a pak ráno zase vstávačka.
Takže tohle bylo malé shrnutí předchozího dne a omlouvám se, že jsem nestihla slíbené, polepším se ;-)  Začala hrát Holka magor (Lenka Dusilová), takže jdu něco provádět.

Ila
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama