Sní(s)t svůj malý sen

8. června 2010 v 13:03 | Eruvië |  News
Není nad to, když se člověk krásně vyspí. Dnešní den je od rána celý krásně slunečný. Zatím jediný mráček bylo, že jsem ráno měla stále mokrý svetřík, který jsem si chtěla vzít, jinak jsou na mě všichni milí a já se cítím skvěle. A co je tou zázračnou věcí, která mi proslunila celý den? Krásné sny.
Ráda spím, spím dlouho a hodně, protože mou obrovskou zábavou, inspirací a především relaxem jsou mé sny. Ne pokaždé jsou příjemné a klidné, vždy jsou ale naprosto neuvěřitelné.
Zdá se mi o starých domech, lidech, kteří v nich bydleli, o mých nových i starých známých a především se mi ve snech plní i ta nejtajnější přání. 
Včera jsem neměla zrovna dobrou náladu, protože bych chtěla odjet do ciziny. Možnosti by byly, ale strach je větší. Proto jsem své tužby poněkud pozměnila a momentálně mi stačí, když budu cestovat. Bohužel koníček je to poměrně finančně náročný a navíc není s kým ho sdílet. Proto ta velmi špatná nálada, kterou mi jeden můj kamarád večer zlepšil a to hodně. Usínala jsem v celkem příjemném rozpoložení.
Je známo, že v noci se člověku zdá více snů a jen velmi malou část z nich si pamatuje. Já si zapamatovala pouze ten poslední. Sice vím, že se mi jich v noci zdálo víc a ne tak příjemných, ale pamatuji si jen jejich útržky. Nejhorší byl ten v noci, kdy jsem slyšela křik a ráno, vzbudila jsem se leknutím a měla strach, co se děje. Jakoby mi někdo spadl z postele, ale byla jsem sama, tak jsem zase rychle usnula.
Děj snu nebyl nijak extra zajímavý. Vyrazili jsme s partou na výlet do zahraničí, já a další účastník jsme se rozhodli zůstat a nevracet se. Hledali jsme práci, tak jsme zavítali za společnými známými na Harvard (!), kde jsme vystupovali jako pár, což se nám zalíbilo a následně jsme se vzali a pohádky byl konec... Trošku přikrášlené. Aby to opravdu neznělo jako pohádka, tak tam proběhlo pár nepříjemných situací, které jsme díky naší lásce překonali. Stává se ze mě nejspíš cynik. Když tak koukám na popis děje toho snu, opravdu to vypadá jako typický románek od Harlequina. Mnoho romantiky a žádná realita, nicméně sen to byl příjemný (což píšu již po několikáté) a nemohu se nabažit atmosféry, která mi stále koluje v krevním řečišti. Zřejmě si dnes na noc pustím něco děsivého, kde se vraždí, ať mám zítra opět dobrou náladu
A poučení z dnešního článku? Nesněte, nesněte, nesněte nebo se zblázníte! Nebo to bylo naopak?
Zvonec a konec.

Ila
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama