Březen 2011

Psát či nepsat

31. března 2011 v 12:59 | Eruvië |  News
Téměř po roce jsem si vzpomněla, že jsem na svůj blog již dlouho nic nenapsala. Mohu použít klasické omluvy, že jsem vytížená, ale není to pravda. Volného času mám tolik, kolik si ho udělám. Poslední příspěvek byl z 30. června 2010, což je devět měsíců. Za tu dobu se může udát věcí, že by to jeden neřekl :-)
Takže co je nového? Přátelé a známí, studenti současní i bývalí, starosti i slasti... Je toho hodně, ale jen velice málo z toho stojí za zmínku a ještě takhle veřejně :-)
Ptám se sama sebe, proč jsem vlastně nepsala, když existují informace nebo události, o které bych se chtěla podělit... Stáhla jsem se do sebe. Od doby, kdy mě nelíbá múza, ale mužský, nepřichází inspirace. Věty jsou plytké a bez humoru, myšlenky omezené na jedno téma a na nic se nedokážu podívat s nadhledem a ironií (ne že bych si dřív fandila).
"Ó sladká nezadanosti!" Je již dávno konec bezstarostným dnům skorobohémského života. Vystřízlivění a zodpovědnost jednou musely na tenhle mejdan dorazit také. Poměrně často sedím s tužkou v ruce a hledám myšlenky, které by stály za zachycení, ale nejde to. Snad se tenhle stav posune dál a moje své umělecké já se opět bude snažit prosadit.
Do té doby hezké dny :-)