Vřed?

13. června 2011 v 14:15 | Eruvië |  News
Posledních několik dnů jsem nenapsala ani čárku. Tyhle dny byly pekelné. Připadám si občas jako stará bába, přestože bych řekla, že k tého charakteristice mám daleko. Na druhou stranu často přemýšlím jako náctiletá puberťačka a připadám si nejchytřejší ze všech, k obojímu mám také daleko a to dost.
Na každý pád můžu svým čtenářům a především čtenářkám doporučit: Nemyslete si, že víte nejlépe, co je pro partnera nejlepší. Když jsem si to naposledy myslela já, skončilo to hodně špatně, což mě ještě teď mrzí. Od té chvíle ale začaly mé problémy. Ani tek začaly jako spíš znovuobjevily. V pátek jsem do sebe první jídlo dostala až kolem šesté hodiny, když mi bylo opravdu hodně špatně. Spíš do mě byla dostána pod pohrůžkou násilí, ale když jsem viděla, že se mu nelíbí, že nic nejím a je mi špatně, bylo mi jasné, že mi mou hloupost odpustil. Nicméně to tím začalo. Bylo mi mdlo, nedobře a celkově velmi unaveně... u mě už poměrně běžná věc. Když se však tento stav uplynulé tři dny zhoršoval a stále z něj nejsem venku, lámu si hlavu nad tím, co mi vlastně je.
Prví, co jsem prověřovala, byly příznaky žaludečního vředu. Některé mám, jiné ne, navíc u všech hloupých nemocí to je tak, že příznaky jsou v podstatě individuální a u každého jiné s odlišnou intenzitou. Odpovídalo by to čtvrtečnímu/pátečnímu stresu a tomu, že když se vynervuju, je bolest horší. Nicméně dalšími žhavými kandidáty jsou žlučníkové záchvaty a plynatost... a teď babo raď... upřímně, nevím, jak vy, ale k doktorovi chodím jen velice nerada a představa, že mi do žaludku cpou hadičku s kamerkou na konci, aby vyloučili vřed... Ještě nebylo nejhůř, růžové lentilky zabírají a jede dál.
Sedím tu teď u počítače po obědě, snažím se nemyslet na to, jak mi za několik desítek minut začne být zase špatně a spíš se dívám s nadějí na to, že už mám 1,2 stránky z 6, abych se mohla přihlásit do soutěže. Nemusím ji rovnou vyhrát, v to nedoufám, jen bych chtěla, aby se můj příběh líbil. A to není zrovna skromné přání, jak jsem zjistila. Ale už mám vymyšleno, komu povídku pošlu, aby mi ji nejdřív řádně zkritizoval
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama