Duben

6. dubna 2012 v 18:50 | Eruvië |  News
Jak se tak dívám, bude tohle první článek v roce 2012. Dlouho jsem nepřispívala, neboť nebylo příliš času a především nebyla nálada a chyběla inspirace. Co mě nejvíc ubíjí? Každodenní realita, která na mě doléhá s neuvěřitelnou těžkostí. Snad proto se tolik dívám do budoucna a neustále věřím, že bude lépe a snad i bude.
Co se stalo za posledních několik měsíců? Nic extra zajímavého, až na operaci očí a dosud se nemohu vynadívat. Z -5 dioptrií jsem na nule Úžasný Takže se neustále rozhlížím, prohlížím si svět kolem sebe doslova novýma očima a jen doufám, že už konečně přijde to správné jaro se svěžími barvami a rozkvetlými stromy a jarními květinami, jehož atmosféru se snažím navodit téměř na každé fotce, kterou upravuji.
Včera jsme byli s několika mými žáky na výletě v Liberci a skutečně se nám téměř vydařilo počasí a udělala jsem pár skvělých, jak se domnívám, fotek. Tedy nejsem profesionál ani příliš zapálený amatér, před rokem jsem koupila fotoaparát Pentax a občas ho vezmu do ruky, abych z těch utracených peněz měla také nějakou radost. Takže mě cestou zpět ve vlaku napadlo, že udělám novou rubriku na blogu, kde bych se ráda podělila o své výtvory. Rozumějte, s mým přístupem k focení mám obrovskou radost, když se mi povede zaostřená fotka, která alespoň trošku dobře vypadá, a proto se chci podělit. Zpět k rubrice, koukám, že skáču jak blecha Rozpačitý Nenapadl mě jiný název, než "Trips," fotím totiž jen na výletech a ještě k tomu občas. Jenže abych mohla dát rubriku s anglickým názvem, rozhodla jsem se, že přejmenuji všechny rubriky do AJ, aby to vypadalo alespoň trošku uceleně. Toliko ke změnám na blogu.
Doufám, že se mým čtenářům (jednomu nebo dvěma Usmívající se) bude číst stále dobře a že nebudou přespříliš kritičtí.
Přeji hezké Velikonoce a pořádnou nadílku vajec Smějící se
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama