Malý týdenní report

15. června 2012 v 12:26 | Eruvië |  News
Tak se stalo a všem velice převelice děkuji, že mě ocenili, a doufám, že do budoucna nebudou nad mými hodnoceními na TT láteřit a nadávat.
Už týden a něco mám děsivé sny. Spustil to jeden článek v místním deníku, který jsem nechala vyvěsit na jeho internetové verzi a následná diskuse. Stále se snažíme bojovat s krajem, ale je to boj s větrnými mlýny. Horší však je, že proces rozpadání pracovního kolektivu již započal a v současné době to hnije, hodně. Člověk neví, komu věřit, před kým co říct a někteří otevřeně souhlasí s novým vedením a jiní zatím jen skrytě čekají a sbírají informace, aby mohli bodnout kudlu do zad a u nového vedení si zajistit kladné body. Také se stalo to, čeho jsem se obávala a nové vedení nám nejspíš začne hodně mluvit do práce (bude učit ten samý předmět).
Ale zpět k těm můrám. První sen jsem měla minulou středu, kdy jsem dělala něco jako soudce v kočičím společenství. Jedna kočka využívala a ponižovala jinou kočku (navíc nemocnou), tak jsem ji chytla a vyhodila. Jenže ta zlá číča si pak na mě počíhala, poštvala proti mě ostatní čičiny a všechny do mě začaly zatínat drábky v prostranství, okolo něhož hořely domy. Šílené. Nemohla jsem se probudit, ale nakonec se podařilo. Infarktový stav, kdy mi srdce málem vyskočilo z těla a lapala jsem po dechu, jakobych strávila minimálně dvě minuty pod vodou. Další sen jsem měla zhruba na počátku týdne, kdy jsem byla asi dvanáctiletá holka a schovávala se a utíkala před bandou jakýchsi agentů, kteří mě chtěli chytit v obrovském zábavním centru. Nevím proč. Nakonec jsem vklouzla do místnosti, kde byla většina mých současných kolegyň a nová paní ředitelka (nevím, jak v reálu vypadá, jen znám jméno). Všechny byly oblečeny jako z dvacátých let a dělaly večírek. Načež já jsem dostala vynadáno a musela všem posluhovat. Poslední sen jsem měla na dnešek. S partou mladých lidí jsme šli na pekelný mejdlo. Když jsem byla za domem a snažila jsem se dovolat domů, viděla jsem, jak jsou do vody, kterou pijeme a ve které jsme se koupali, vyvrhávány zbytky lidských těl. Ve všech lidech (až na mé kamarády) kolem mě jsem začala vidět příšery, zrůdy a démony. Naštěstí jsem měla tolik duchapřítomnosti, že jsem nezačala jančit, ale chytla jsem kamarádky za ruce a s dojemnou výmluvou jednomu arcilotrovi jsme se vydaly k autu. Jestli jsme se k němu dostaly nebo ne, nevím, protože jsem se probudila v momentě, kdy jsem přemlouvala jednu z kamarádek, že musíme jít dál. Jednu z nich jsem ztratila cestou v lázních, kde příšery, které jsem viděla jen já, nabízely všemožné radovánky.
Někdy tak přemýšlím, jestli by to nebylo na psychiatra a Freud by ze mě měl nejspíš radost. Já k tomu říkám, že bych měla číst méně fantasy a také se mnohem méně stresovat z toho, co se okolo mě děje.
Jinak se v týdnu nic moc nového nestalo, minimálně nic takového, o čem by se dalo psát.
Hezký víkend všem :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kirma-lee kirma-lee | Web | 15. června 2012 v 15:12 | Reagovat

Zajímavé... Tyto sny se mi občas zdají taky, ale nevím, jestli by to bylo zrovna kvůli četbě xD Ale můžu říct, že to zní fakt děsivě.

2 Robka Robka | Web | 15. června 2012 v 21:43 | Reagovat

Hezky jsi to zakončila - až na ty příšery a děsivé noční můry se po dobu mé služby nic zajímavého nestalo.:-) Ty sny můžou souviset s tvými představami a ty zase mohou být ovlivněny četbou. A určitě se do toho promítají i problémy v práci. Občas se mé problémy a starosti taky promítají v děsivých vizích ve snech. Možná by to chtělo nějaký relax a přijít na úplně jiné myšlenky.

3 Eruvië Eruvië | Web | 16. června 2012 v 8:59 | Reagovat

[2]: Když to se snadno řekne a hůř udělá :-) ale pracuji na tom :-)

4 Bleskoblesk-Flitsiee Bleskoblesk-Flitsiee | 27. června 2012 v 12:18 | Reagovat

A to je ten problém. Já sama nemůžu pracovat s programy,prtože to mám zakázané a vůbec nerozumím mazání programů a takové. :-?  :-(

5 Vendy Vendy | Web | 2. července 2012 v 12:51 | Reagovat

Sny jsou šílené, bláznivé, cáklé - a jejich vadou je, že si je člověk nepamatuje.
Tobě se povedlo udržet je v mysli a hned hodit na papír, pardon, na monitor...
Freud by se opravdu divil. 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama